Co nového – události červen 2009

Červen 30, 2009 by
Filed under: Služby MůjHost.NET, Zpravodaj 

Nové webové stránky

Neděle 7. června

MujHost.NET - nový webOčekávaná změna webových stránek byla provedena v 15hodin. Do 24 hodin jsme zaznamenali 300% nárust návštěvníků našeho nového webu.

Nový objednávkový systém

Díky propracovanosti objednávkového systému si naši zákazníci mohou objednat již  doménové jméno  i bez webhostingových služeb.

Též je možnost vedení DNS záznamů na našich NS či jen objednání webhostingu s tím, že si zákazník nastavení na doméně provede sám.

kosik.gifCelý systém objednávky je v několika krocích. Nově je možnost při vytváření objednávky využít slevových kuponů buď to procentuální slevy nebo slevu na konkrétní částku.

Systém též zahrnuje provizní systém pro naše partnery i pro webmástry. Zkrátka pro všechny, kdo chce za doporučení odměnu.

Vyřízení objednávek zpracovává nový robot. Od kontroly přijetí platby až po zřížení webhostingových služeb se o vše postará náš systém.

Tarify nové generace – široký výběr

S aktualizací webových stránek jsme připravili i nové tarify, chcete-li webhostingové balíčky. Některé z nich mají už v ceně registraci doménového jména dle aktuální nabídky.

Hlavní změnou je ovšem několikanásobné zvýšení prostoru pro data (web + databáze + maily). Rozdělení prostoru je defaultně připližně na třetiny. Změna je možná po domluvě s technickou podporou.

Objevují se i nové levné tarify, které jsou prvně s definovaným trafikem (= přenosem dat),  zejména pro nenáročné uživatele, kteří chtějí upořit každou korunku.

K nejdůležitější změně patří sdílení prostoru pro více domén i vedení (více) aliasů pro již existující doménu.

Live chat – Provedena aktualizace

26.června 2009

Live HelpPři výpadku připojení se klient  operátora automaticky sám připojí k serveru a tím se zajistí stálá dostupnost operátora pro případný chat s návštěvníkem stránek či zákazníkem.

Live chat patří k nejpreferovanějšímu způsobu komunikace mezi našemi pracovníky a uživateli.

 

Další články:

Comments